Novinky 2024

27.05.2024 – oslavila naše Dorinka 12 let!!!

Dorinka – moje první, nejkrásnější, nejúžasnější a nejmilovanější kníračí holčička dnes oslavila 12 let!

Moc děkuji za tuhle fenku své kamarádce Marušce, která ji odchovala, a svému manželovi, který mi ji daroval a splnil mi tím můj životní sen.

Své holčičce přeji, ať si užívá spokojený důchod ve zdraví, protože nikdo si ho nezaslouží tolik jako ona. Pracovala a přinášela mi radost celých dvanáct let, díky ní jsem stála na stupních vítězů na Mistrovství světa, dala mi dva krásné vrhy štěňátek, co víc si přát... Moc tě miluji, moje zlatíčko...

04.05.2024 – Šenovský závod všech plemen

Šenovského závodu se v kategorii IGP1 zúčastnila naše Ria (Charisma Radinie) a povedlo se jí vybojovat parádní 2. místo s bodovým ziskem 90/91/95!!!!

Jsem na ni nesmírně pyšná, protože se konečně ukázaly její kvality. V letním vedru zvládla všechny tři oddíly s neuvěřitelným nasazením a elánem a ještě s krásnými body.

Moc děkujeme za přípravu na závod Adamovi Hudečkovi!!!

20.04.2024 – první letošní zkoušky v ZKO Uničov

Letošní první zkoušky jsme absolvovali v naší domovské ZKO, a to velice úspěšně!!!

Nejmladší členka smečky Ria složila zkoušku IGP1 na velmi krásné body – 96/85/95.

Biba si střihla ZZO2 s nádherným ziskem 96 bodů.

A také její bráška Brutus s Kristýnkou složili zkoušku IBGH 2.

Moc děkujeme panu rozhodčímu Jirkovi Lasíkovi a za přípravu Rii figurantům Adamovi Hudečkovi a Martinovi Janků.

24.02.2024 – Zimní závod družstev v Uničově

Letošního zimního závodu družstev se zúčastnily obě naše holčičky Ria i Biba, a to v kategorii IGP1, kde obě reprezentovaly své týmy v poslušnosti. Biba jako hlavní hvězda soutěže suverénně nastoupila na plac jako první a přišla, viděla a zvítězila. Jejích 97 bodů na poslušnosti už nikdo nedokázal překonat. Spolu s Brutovými 75 body z obrany z toho bylo vítězství na celé čáře!!!

Ria sice závod tak pěkně nerozjela, ale ani ona se svými 80 body ostudu neudělala, pohybovala se uprostřed závodního pole. Bohužel její týmový parťák obranu nezvládl a byl diskvalifikován, takže jako družstvo skončili na posledním místě. Ale protože celý závod byl koncipován hlavně jako trénink pro Riu, nikdo z výsledku hlavu nevěšel. Příští rok už bude úplně jiný!!!!

PF 2024

Do nového roku 2024 přejeme jen to nejlepší, pevné zdraví, radost v srdci a úsměv na tváři. Ať se Vám splní všechna přání a prožijete šťastně a naplno každičký den.